Podmínky portálu

Vítejte na portálu "Výmluvy". Před používáním tohoto portálu si prosím pečlivě přečtěte následující podmínky. Vaše používání portálu "Výmluvy" je podmíněno souhlasem s těmito podmínkami.

Provozovatelem portálu je Ing. Miloš Voborník, Val 62, 518 01 Val, IČO: 74868004.

Obecné podmínky:

Vkládání vlastních výmluv:

Portál "Výmluvy" vám umožňuje vkládat vlastní výmluvy. Rádi vás povzbuzujeme k využití kreativity a pohledu na různé situace. Při vkládání výmluvy zadávejte kontext výmluvy, samotný text a můžete se případně podepsat. Pokud vaše výmluva splňuje naše pravidla a standardy kvality, rádi ji zveřejníme.

Práva uživatele:

Uživatelé, kteří vkládají výmluvy, předávají provozovateli portálu právo využívat, zobrazovat, reprodukovat a dále šířit výmluvy. Toto právo je uděleno provozovateli za účelem prezentace výmluv na portálu "Výmluvy" a jeho souvisejících kanálech. Uživatelé však zůstávají majiteli svých vlastních výmluv.

Ochrana osobních údajů:

Respektujeme vaše soukromí a ochranu osobních údajů. Při vkládání výmluv na portál "Výmluvy" můžete uvést své jméno nebo podepsat výmluvu. Vaše osobní údaje budou v souladu s platnými zákony a zásadami ochrany osobních údajů pečlivě chráněny. Více informací o tom, jak s vašimi osobními údaji nakládáme, najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Používáním portálu "Výmluvy" potvrzujete, že jste se seznámili s těmito podmínkami a souhlasíte s nimi. Při jakýchkoli otázkách nebo nejasnostech nás neváhejte kontaktovat.

Podmínky pro běžné návštěvníky webu:

Respektujte autorská práva:

Veškerý obsah na portálu "Výmluvy" je chráněn autorskými právy. Nepovolujeme kopírování, šíření nebo neoprávněné využívání obsahu bez předchozího souhlasu.

Odpovědnost za obsah:

Uživatelé jsou plně odpovědní za obsah, který vkládají na portál "Výmluvy". Ujistěte se, že vámi vložený obsah je v souladu s platnými zákony a nezasahuje do práv a soukromí třetích stran.

Správné užívání portálu:

Využívání portálu "Výmluvy" je povoleno pouze pro nekomerční účely a v souladu s těmito podmínkami. Nepovolujeme zneužívání portálu, vkládání nevhodného obsahu nebo jakoukoli činnost, která by mohla poškodit provoz portálu.

Těšíme se na vaše výmluvy a příspěvky na portálu "Výmluvy"! Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich podmínek, kontaktujte nás.

Datum poslední aktualizace: 6.6.2023

Váš tým portálu "Výmluvy"